Запровадження надзвичайного стану, та ще й у неконституційний спосіб навряд чи зможе зупинити поширення коронавірусу. При цьому режим надзвичайного стану завдасть нищівного удару по економіці країни, яка й так вже перебуває у глибокій кризі.

Про це у своєму відеозверненні заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу «ЄС».

Порошенко зазначив, що у президента Зеленського більш ніж достатньо повноважень, аби управляти державою в умовах кризи.

«Надзвичайний стан – це комендантська година, цензура, продовольчі картки – навряд чи вже зупинить вірус. А от економіку – покладе остаточно, доведе до стану клінічної смерті. І у нас врешті-решт забракне ресурсів на боротьбу з корона- та іншими вірусами, на зарплати, пенсії тощо.

«А влади у цього президента і так вдосталь – набагато більше, ніж у будь-кого з попередників», – нагадав Порошенко.

Він наголосив, що партія «Європейська Солідарність» виступає за мораторій на внутрішньополітичну боротьбу. Однак і влада має відмовитись від планів під прикриттям коронавірусу протягнути сумнівні і небезпечні для національних інтересів України рішення.

«Зустрічна вимога до влади – утримуватися від ухвалення сумнівних рішень, які викликають поляризацію та напругу у суспільстві, розколюють його. На кшталт ідеї підживити дніпровською водою російські військові бази в Криму. Або протоколу про легітимізацію російської окупаційної влади на Донбасі, остаточне підписання якого намічене на 25 березня», – застеріг Порошенко.

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *